Ukrainian

Эскалация напряженности в районе Донбасса породила призрак открытого конфликта, который снова погрузит людей с обеих сторон в кошмар кровопролития. Хотя войска уже отошли от границы, почему произошла эта паника? И кому выгодны продолжающиеся раздоры в регионе?

2 лютого президент України ввів санкції по відношенню трьох найпопулярніших новинних телеканалів країни. Вимушене закриття ЗМІ не є чимось новим для України, з тих пір, як в 2014 році Євромайдан привів до влади владу з правими поглядами. Але нещодавні події представляють собою найбільш надзвичайний крок по переслідуванню опозиційних ЗМІ в історії України.

19-го травня 2020, український опозиційний член парламенту Андрій Деркач закликав прес-конференцію щоб оприлюднити серії записів телефонних розмов в 2016 між українським президентом Петром Порошенком і тоді-віце президентом США Джо Байденом, разом із державним секретарем США Джоном Керрі. Ці записи виявляють деякі аспекти стосунків між адміністраціями Порошенка і Обами в той час; і крім того, вплив який імперіалізм США мав на дії адміністрації Порошенка від 2014 до 2019. Тільки кілька місяців пізніше, Деркач розкрив записи між Порошенко і російським президентом Владимиром Путіним. Хоча ці обговорення були набагато короткішими, вони розкрили певну фаміліярність і порозуміння між двома

...